NL16-71G-50MG, 16/FHD+/i5-13420H/16GB/S512GB/RTX4050-6GB/DOS/BLK/2Y Dostupnost Akcija
Šifra artikla: 0001424991
Jamstvo (mjeseci): 24
Dostupnost: Dostupno.
Dostava:
Cijena proizvoda:
Kartice - obračno plaćanje (osnovna cijena):
Kartice - jednokratna naplata (s uračunatim popustom od 8%):
Pouzeće (s uračunatim popustom od 8%):
Gotovina, virman (s uračunatim popustom od 8%):
Izražena cijena proizvoda uključuje PDV.
Opis:
NL16-71G-50MG, DOS, Intel Core i5-13420H up to 4.7GHz, Core 8, 16GB DDR5, 16" FHD+ IPS 165Hz, 512GB M.2 PCIe NVMe SSD, NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB, WiFi 6, BT5.1, 2x USB-A 3.2, 1x TB4, 1x HDMI, 1x LAN, 1.95kg, Boja Crna, 2Y
Karakteristike:
Tehničke karakteristike
Masa [kg]: 1.95
CPU brand: Intel
OS: DOS
CPU tip: Core i5
CPU model: 13420H
CPU brzina [GHz]: 1.4
CPU Turbo Brzina [GHz]: 4.7
Core: 8
L3 Cache: 12
Memorija [GB]: 16
Konfiguracija memorije: 1 modul
on-board
Takt memorije [MHz]: 4800
Memorijski utor: SO-DIMM DDR5
Max. količina memorije [GB]: 24
Broj memorijskih utora: 1
Zaslon: 16"
Vrsta zaslona: Antiglare
IPS
165Hz