Lenovo Legion Pro 7 16AFR10H, Free DOS, AMD Ryzen 9 9955HX3D, 5,4GHz, Core 16, 64GB, 16" WUXGA, SSD 1TB M.2 PCIe NVMe, NVIDIA GeForce RTX 5080 16GB GDDR7 Graphics, Wi-Fi 7, 802.11be, BT5.4, 2,56 kg, Boja Crna, Backlit Keyboard, TPM, 1xHDMI, 3xUSB-A, 2xUSB-C, 3y
Karakteristike:
Lenovo Legion Pro 7 16AFR10H, DOS, AMD Ryzen 9 9955HX3D, 5,4GHz, Core 16, 64GB, 16" WUXGA, SSD 1TB M.2 PCIe NVMe, RTX 5080 16GB GDDR7 Graphics, Wi-Fi 7, 802.11be, BT5.4, 2,56 kg, Boja Crna, Backlit KBD, TPM, 1xHDMI, 3xUSB-A, 2xUSB-C, 3y
| Tehničke karakteristike |
Masa [kg]:
2.56
Strujni adapter:
Da
CPU brand:
AMD
OS:
DOS
CPU tip:
Ryzen 9
CPU model:
9955HX3D
CPU brzina [GHz]:
2.5
CPU Turbo Brzina [GHz]:
5.4
Core:
16
L2 Cache:
16
L3 Cache:
128
Memorija [GB]:
64
Konfiguracija memorije:
2 modula
Takt memorije [MHz]:
5600
Memorijski utor:
SO-DIMM DDR5
Max. količina memorije [GB]:
64
Broj memorijskih utora:
2
Zaslon:
16"
Vrsta zaslona:
OLED 240Hz Glossy Low Blue Light Dolby Vision G-SYNC HDR True Black 1000