CPU Desktop Intel Ultra 7 265F (30M Cache, up to 5.30 GHz, FCLGA18W) box Dostupnost Akcija
Šifra artikla: 20009385
Jamstvo (mjeseci): 36
Kartice - jednokratna naplata (s uračunatim popustom od 8%):
Pouzeće (s uračunatim popustom od 8%):
Gotovina, virman (s uračunatim popustom od 8%):
Izražena cijena proizvoda uključuje PDV.
Opis:
CPU Desktop Intel Ultra 7 265F (30M Cache, up to 5.30 GHz, FCLGA18W) box
Karakteristike:
Tehničke karakteristike
Article: BX80768265FSRQCV
Manufacturer: INTEL
Product Type: CPU Desktop
CPU: INTEL Core Ultra 7 Processor 265F
Socket: 1851
Performance-core Base Clock Rate: 2.4 GHz
Efficient-core Base Clock Rate: 1.8 GHz
Turbo Clock Rate: 5.30 GHz
Performance-core Turbo Clock Rate: 5.2 GHz
Efficient-core Turbo Clock Rate: 4.6 GHz
Core Quantity: 20
Performance-cores Quantity: 8
Efficient-cores Quantity: 12
Threads Quantity: 20
Core Name: Arrow Lake
L2 Cache Size: 36 MB
CPU Cache Size: 30 MB
Features: Execute Disable Bit
Intel Enhanced SpeedStep Technology
Intel Trusted Execution Technology
Intel Virtualization Technology
Streaming SIMD Extensions 4.1
Streaming SIMD Extensions 4.2
Thermal Monitoring Technologies
Advanced Vector Extensions 2.0
Intel Turbo Boost Technology 2.0
Intel Virtualization for Directed I/O
Intel Virtualization Technology with Extended Page Tables (EPT)
Intel AES New Instructions
Intel 64
Idle States (C-states)
Intel Secure Key
Intel Turbo Boost Max Technology 3.0
Intel OS Guard
Intel Deep Learning Boost
PCI Express 4.0 support
Intel Thread Director
Intel Speed Shift Technology
Intel Volume Management Device (VMD)
Mode-based Execute Control (MBE)
Intel Control-Flow Enforcement Technology
PCI Express 5.0 Support
Intel Boot Guard
Intel Standard Manageability (ISM)
Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.5
Instruction Set: 64 bit
TDP: 65 W
Maximum TDP: 182 W
Memory Types: DDR5
Max Memory Size: 256GB
Memory Channels Supports: 2
Supported Memory Speed: 6400MHz(PC5-51200)
Max Number of PCI Express Lanes: 24
Max Number of DMI Lanes: 8
Graphics Adapter: No
Warranty Products Returnable: Yes
Warranty Term (month): 36 month(s)
Warranty validation Criteria: Serial Number
Pack Weight Brutto (kg): 0.53 kg
Pieces in pack: 1
Packs in Box: 1
Package Type: Box
Proizvođač: INTEL
Utor: 1851
P-core Radni Takt: 2.4 GHz
E-core Radni Takt: 1.8 GHz
Turbo Radni Takt: 5.30 GHz
P-core Turbo Radni Takt: 5.2 GHz
E-core Turbo Radni Takt: 4.6 GHz
KoliÄŤina Jezgri: 20
P-core KoliÄŤina: 8
E-core KoliÄŤina: 12
Broj Threadova: 20
Naziv Jezgre: Arrow Lake
L2 Međuspremnik: 36 MB
CPU Međuspremnik: 30 MB
ZnaÄŤajke: Execute Disable Bit
Streaming SIMD Extensions 4.1
Streaming SIMD Extensions 4.2
Advanced Vector Extensions 2.0
Intel AES New Instructions
Intel 64
Idle States (C-states)
Intel Secure Key
Intel OS Guard
Intel Deep Learning Boost
PCI Express 4.0 support
Intel Thread Director
Intel Speed Shift Technology
PCI Express 5.0 Support
Intel Boot Guard
Set Instrukcija: 64 bit
Tip Memorije: DDR5
Max. PodrĹľana Memorija: 256GB
RAM Kanali: 2
Max. Brzina Memorije: 6400MHz(PC5-51200)
GrafiÄŤka Kartica: No
Jamstvo u Hrvatskoj: Da
Jamstveni Rok (mjeseci): 36 mjeseci(a)
Validacija Jamstva: Serijski broj
Bruto TeĹľina (kg): 0.53 kg
KoliÄŤina u pakiranju: 1
KoliÄŤina u kutiji: 1
Tip Pakiranja: Box
Artikl: BX80768265FSRQCV
L2 cache: 36 MB
CPU cache: 30 MB
Tip proizvoda: CPU Desktop
Max. PCIE kanala: 24
Vrsta proizvoda: CPU Desktop
Vrsta memorije: DDR5
Vrsta pakiranja: Box
PodnoĹľje: 1851
Max. TDP: 182 W