PHILIPS Monitor 24B2N3200J 24" (23.8" viewable), 1920x1080 (FHD), IPS, 120Hz, 4ms (GtG), Adaptive Sync, Full Ergo, 1xD-SUB(VGA), 1xHDMI, 1xDP, USB hub, Speakers, 5y
Karakteristike:
| Tehničke karakteristike |
Vrsta ekrana:
LED
Vrsta:
IPS
Backlight Technology:
WLED
Dijagonala:
24"
Vidljiva dijagonala:
23.8"
Raspored piksela:
Dot Pitch
Razmak piksela:
0.2745 mm
Pixel Density:
93 ppi
Podrška boje:
16.7M
Max. rezolucija:
1920x1080
OsvjeĹľavanje:
120 Hz
Svjetlina:
300 cd/m^2
Kontrast:
DinamiÄŤki kontrast:
Max. H-kut:
178 °
Max. V-kut:
178 °
Odziv:
4 ms
OSD Languages:
Površinska obrada:
Anti-Glare, Hard Coating 3H, Haze 25%
Standardi:
RoHS, Energy Star, EPEAT
Omjer slike:
16:9
Ergonomija:
Tilt, Height Adjustable, Pivot, Swivel
ZnaÄŤajke:
Format zvuÄŤnika:
Integriran
Audio izlaz:
Stereo
Izlazna snaga po kanalu:
2 W
Izlazna snaga:
4 W
VGA:
1 (15-pin D-sub)
HDMI:
1 (HDMI (Type A))
DisplayPort 1.2:
1
Audio izlaz:
2
USB 3.2 Gen 1:
4 (USB Type-A); 1 (USB Type B)
Vrsta napajanja:
Napajanje
Napajanje:
Interni
Max. ulazna frekvencija:
60 Hz
Max. ulazni napon:
240 V
Min. ulazna frekvencija:
50 Hz
Min. ulazni napon:
100 V
Potrošnja:
12.14 W
Potrošnja u mirovanju:
0.3 W
Ugrađeni uređaji:
USB Hub, LED indikator
Kabeli:
Strujni kabel, HDMI kabel, DP kabel
Dodaci:
Stalak, Dokumentacija
Postavljanje:
Stol/Zid
Sigurnosne znaÄŤajke:
Kensington
VESA:
100x100mm
Sukladnost:
VESA FDMI
Boja:
Crna
MTBF:
70000 h
Max. radna temperatura:
40 °C
Min. radna temperatura okoline:
0 °C
Max. neradna temperatura:
60 °C
Min. neradna temperatura:
-20 °C
Max. Operating Humidity Non-Condensing:
80 %
Min. Operating Humidity Non-Condensing:
20 %
Max. radna visina:
3658 m
Dubina (mm):
46 mm
Visina (mm):
320 mm
Ĺ irina (mm):
542 mm
TeĹľina:
3.55 kg
Dubina (mm):
228 mm
Visina (mm):
499 mm
Ĺ irina (mm):
542 mm
TeĹľina:
5.57 kg
Jamstvo u Hrvatskoj:
Da
Jamstveni rok (mjeseci):
60 mjeseci(a)
Validacija jamstva:
Serijski broj
DuĹľina (mm):
615 mm
385 mm
139 mm
Bruto teĹľina (kg):
7.58 kg
Neto teĹľina (kg):
5.57 kg
KoliÄŤina u pakiranju:
1
Bruto teĹľina kutije (kg):
7.58 kg
KoliÄŤina u kutiji:
Vrsta pakiranja:
Box
139 mm
499 mm
499 mm
499 mm
499 mm
EPREL:
EAN kod:
499 mm
499 mm
139 mm
320 mm
139 mm