Philips Monitor LED 27B2N3500J/00 27" IPS QHD 2560 x 1440 120HZ 350cd 4ms HDMI DP Speakers 5y Dostupnost Akcija
Šifra artikla: 20010138
Jamstvo (mjeseci): 36
Kartice - jednokratna naplata (s uračunatim popustom od 8%):
Pouzeće (s uračunatim popustom od 8%):
Gotovina, virman (s uračunatim popustom od 8%):
Izražena cijena proizvoda uključuje PDV.
Opis:
Philips Monitor LED 27B2N3500J/00 27" IPS QHD 2560 x 1440 120HZ 350cd 4ms HDMI DP Speakers 5y
Karakteristike:
Tehničke karakteristike
Vrsta ekrana: LED
Vrsta: IPS
Backlight Technology: WLED
Dijagonala: 27"
Vidljiva dijagonala: 27"
Raspored piksela: Dot Pitch
Razmak piksela: 0.2331 mm
Pixel Density: 109 ppi
Podrška boje: 16.7M
Max. rezolucija: 2560x1440
OsvjeĹľavanje: 120 Hz
Max. H-frekvencija osvjeĹľavanja: 120 kHz
Min. H-frekvencija osvjeĹľavnja: 48 kHz
Max. V-frekvencija osvjeĹľavanja: 190 Hz
Min. V-frekvencija osvjeĹľavanja: 30 Hz
Svjetlina: 350 cd/m^2
Kontrast: 1 500 : 1
DinamiÄŤki kontrast: 50 000 000 : 1
Max. H-kut: 178 °
Max. V-kut: 178 °
Odziv: 4 ms
Površinska obrada: Anti-Glare, Hard Coating 3H, Haze 25%
Standardi: RoHS, Energy Star, EPEAT
Omjer slike: 16:9
Ergonomija: Tilt, Height Adjustable, Pivot, Swivel
Gamut: sRGB 125%, NTSC 114%
Format zvuÄŤnika: Integriran
Audio izlaz: Stereo
Izlazna snaga po kanalu: 2 W
Izlazna snaga: 4 W
HDMI 2.0: 2 (HDMI (Type A))
DisplayPort 1.2: 1
Audio izlaz: 1
USB 3.2 Gen 1: 4 (USB Type-A); 1 (USB Type B)
Vrsta napajanja: Napajanje
Napajanje: Interni
Max. ulazna frekvencija: 60 Hz
Max. ulazni napon: 240 V
Min. ulazna frekvencija: 50 Hz
Min. ulazni napon: 100 V
Potrošnja: 21.7 W
Potrošnja u mirovanju: 0.3 W
Ugrađeni uređaji: USB Hub, LED indikator
Kabeli: Strujni kabel, HDMI kabel, DP kabel
Dodaci: Stalak, Dokumentacija
Postavljanje: Stol/Zid
Sigurnosne znaÄŤajke: Kensington
VESA: 100x100mm
Sukladnost: VESA FDMI
Boja: Crna
MTBF: 70000 h
Max. radna temperatura: 40 °C
Min. radna temperatura okoline: 0 °C
Max. neradna temperatura: 60 °C
Min. neradna temperatura: -20 °C
Max. Operating Humidity Non-Condensing: 80 %
Min. Operating Humidity Non-Condensing: 20 %
Max. radna visina: 3658 m
Dubina (mm): 46 mm
Visina (mm): 361 mm
Ĺ irina (mm): 615 mm
TeĹľina: 4.56 kg
Dubina (mm): 229 mm
Visina (mm): 540 mm
Ĺ irina (mm): 615 mm
TeĹľina: 6.23 kg
Jamstvo u Hrvatskoj: Da
Jamstveni rok (mjeseci): 60 mjeseci(a)
Validacija jamstva: Serijski broj
DuĹľina (mm): 1 mm
Ĺ irina (mm): 1 mm
Visina (mm): 540 mm
Bruto teĹľina (kg): 1 kg
Neto teĹľina (kg): 1 kg
KoliÄŤina u pakiranju: 1
Bruto teĹľina kutije (kg): 1 kg
KoliÄŤina u kutiji: 1
Vrsta pakiranja: Box
Visina (mm): 540 mm
Visina (mm): 1 mm
Visina (mm): 1 mm
Visina (mm): 361 mm
Visina (mm): 1 mm
Visina (mm): 361 mm
Visina (mm): 1 mm
Visina (mm): 361 mm
Visina (mm): 1 mm
Visina (mm): 361 mm
Visina (mm): 1 mm
Visina (mm): 540 mm