PHILIPS Monitor LED 34B2U3600C 34" 3440 x 1440 VA Curved Business monitor WQHD with USB-C 4ms Docking RJ45 USB-C 90W Speakers ERGo Dostupnost Akcija
Šifra artikla: 20010183
Jamstvo (mjeseci): 36
Kartice - jednokratna naplata (s uračunatim popustom od 8%):
Pouzeće (s uračunatim popustom od 8%):
Gotovina, virman (s uračunatim popustom od 8%):
Izražena cijena proizvoda uključuje PDV.
Opis:
PHILIPS Monitor LED 34B2U3600C 34" 3440 x 1440 VA Curved Business monitor WQHD with USB-C 4ms Docking RJ45 USB-C 90W Speakers ERGo
Karakteristike:
Tehničke karakteristike
Warranty Term (month): 36 month(s)
Pack Length (mm): 188 mm
Pack Width (mm): 920 mm
Pack Height (mm): 525 mm
Pack Weight Brutto (kg): 15 kg
Pieces in pack: 1
Box Weight Brutto (kg): 15 kg
Warranty Products Returnable: Yes
Warranty Validation Criteria: Serial Number
Display Type: LED
Type of Matrix: VA
Backlight Technology: WLED
Diagonal Length: 34"
Viewable Display Diagonal Length: 34"
Curve Radius: 1500R
Pitch Type: Dot Pitch
Pitch Width: 0.2317 mm
Pixel Density: 110 ppi
Color Support: 1.07B
Maximum Resolution: 3440x1440
Maximum Video Refresh Rate @ Max. Resolution: 120 Hz
Maximum Horizontal Scan Frequency: 190 kHz
Minimum Horizontal Scan Frequency: 30 kHz
Maximum Vertical Scan Frequency: 120 Hz
Minimum Vertical Scan Frequency: 48 Hz
Image Brightness: 300 cd/m²
Image Contrast: 3 500 : 1
Dynamic Contrast Ratio: 50 000 000 : 1
Image Max. H-View Angle: 178 °
Image Max. V-View Angle: 178 °
Response Time: 4 ms
Screen Treatment: Anti-Glare, Hard Coating 3H, Haze 25%
Image Aspect Ratio: 21:9
Ergonomic Features: Tilt, Height Adjustable, Swivel
Gamut: NTSC 104%, sRGB 120%
Multi-Channel Preview: Picture-by-Picture (PBP), Picture-in-Picture (PIP)
Speaker Form Factor: Integrated
Audio Output Mode: Stereo
Output Power per Channel: 5 W
Output Power: 10 W
DisplayPort 1.4: 1
HDMI 2.0: 1 (HDMI (Type A))
Audio Interface: 1 (3.5-mm minijack)
LAN: 1 (RJ-45)
USB 3.2 Gen 1: 1 (USB Type B); 4 (USB Type-A); 1 (USB Type-C)
EPREL: 2175533
Power Device Type: Power Supply
Power Device Location: Internal
Maximum Input Frequency: 60 Hz
Maximum Input Voltage: 240 V
Minimum Input Frequency: 50 Hz
Minimum Input Voltage: 100 V
Power Consumption Operational: 28.19 W
Power Consumption Stand By/Sleep: 0.3 W
Energy Label: D
Built-in Devices: USB Hub, Microphone, Web Cam, LED Indicator, KVM Switch
Cable Included: Power Cable, HDMI Cable, DisplayPort Cable, USB (C) Cable
Included Accessories: Stand, Documentation
Mounting Capability: Desktop/Wallmount
Security Features: Kensington Lock
Flat Display Mounting Interface: 100x100mm
Monitor Compliant Standards: Plug and Play, VESA DDC/CI, VESA FDMI
External Color: Black
Mean Time Between Failures: 70000 hr
Maximum Operating Ambient Temperature: 40 °C
Minimum Operating Ambient Temperature: 0 °C
Maximum Non-Operating Ambient Temperature: 60 °C
Minimum Non-Operating Ambient Temperature: -20 °C
Maximum Operating Humidity: 80 %
Minimum Operating Humidity: 20 %
Max. Altitude Operating: 3658 m
Depth (mm): 107 mm
Height (mm): 369 mm
Width (mm): 807 mm
Nominal Weight: 7.82 kg
Depth (mm): 287 mm
Height (mm): 602 mm
Width (mm): 807 mm
Weight: 10.41 kg
Pack Weight Netto (kg): 10 kg
Packs in Box: 1
Package Type: Box
Vrsta ekrana: LED
Vrsta: VA
Dijagonala: 34"
Vidljiva dijagonala: 34"
Radijus: 1500R
Raspored piksela: Dot Pitch
Razmak piksela: 0.2317 mm
Podrška boje: 1.07B
Max. rezolucija: 3440x1440
OsvjeĹľavanje: 120 Hz
Max. H-frekvencija osvjeĹľavanja: 190 kHz
Min. H-frekvencija osvjeĹľavnja: 30 kHz
Max. V-frekvencija osvjeĹľavanja: 120 Hz
Min. V-frekvencija osvjeĹľavanja: 48 Hz
Svjetlina: 300 cd/m^2
Kontrast: 3 500 : 1
DinamiÄŤki kontrast: 50 000 000 : 1
Max. H-kut: 178 °
Max. V-kut: 178 °
Odziv: 4 ms
Površinska obrada: Anti-Glare, Hard Coating 3H, Haze 25%
Omjer slike: 21:9
Ergonomija: Tilt, Height Adjustable, Swivel
Višekanalni pregled: Picture-by-Picture (PBP), Picture-in-Picture (PIP)
Format zvuÄŤnika: Integriran
Audio izlaz: Stereo
Izlazna snaga po kanalu: 5 W
Izlazna snaga: 10 W
Audio izlaz: 1 (3.5-mm minijack)
Vrsta napajanja: Napajanje
Napajanje: Interni
Max. ulazna frekvencija: 60 Hz
Max. ulazni napon: 240 V
Min. ulazna frekvencija: 50 Hz
Min. ulazni napon: 100 V
Potrošnja: 28.19 W
Potrošnja u mirovanju: 0.3 W
Ugrađeni uređaji: USB Hub, Mikrofon, Web kamera, LED indikator, KVM
Kabeli: Strujni kabel, HDMI kabel, DP kabel, USB (C) Cable
Dodaci: Stalak, Dokumentacija
Postavljanje: Stol/Zid
Sigurnosne znaÄŤajke: Kensington
VESA: 100x100mm
Sukladnost: Plug and Play, VESA DDC/CI, VESA FDMI
Boja: Crna
MTBF: 70000 h
Max. radna temperatura: 40 °C
Min. radna temperatura okoline: 0 °C
Max. neradna temperatura: 60 °C
Min. neradna temperatura: -20 °C
Max. radna vlaĹľnost: 80 %
Min. radna vlaĹľnost: 20 %
Max. radna visina: 3658 m
Dubina (mm): 107 mm
Visina (mm): 369 mm
Ĺ irina (mm): 807 mm
TeĹľina: 7.82 kg
Dubina (mm): 287 mm
Visina (mm): 602 mm
Ĺ irina (mm): 807 mm
TeĹľina: 10.41 kg
Jamstvo u Hrvatskoj: Da
Jamstveni rok (mjeseci): 36 mjeseci(a)
Validacija jamstva: Serijski broj
DuĹľina (mm): 188 mm
Ĺ irina (mm): 920 mm
Visina (mm): 525 mm
Bruto teĹľina (kg): 15 kg
Neto teĹľina (kg): 10 kg
KoliÄŤina u pakiranju: 1
Bruto teĹľina kutije (kg): 15 kg
KoliÄŤina u kutiji: 1
Vrsta pakiranja: Box
Visina (mm): 525 mm
Visina (mm): 602 mm
Visina (mm): 602 mm
Visina (mm): 369 mm
Visina (mm): 525 mm
Visina (mm): 602 mm
Visina (mm): 525 mm