LG 27" LED IPS, 27US550-W, DP, 2xHDMI, 4K, HAS, 27US550-W Dostupnost Akcija
Šifra artikla: 21014374
Jamstvo (mjeseci): 36
Kartice - jednokratna naplata (s uračunatim popustom od 8%):
Pouzeće (s uračunatim popustom od 8%):
Gotovina, virman (s uračunatim popustom od 8%):
Izražena cijena proizvoda uključuje PDV.
Opis:
LG 27" LED IPS, 27US550-W, DP, 2xHDMI, 4K, HAS, 27US550-W
Karakteristike:
Tehničke karakteristike
Model: LG 27US550
Kratki opis: 27” UltraFine™ omjer slike 16:9 4K IPS monitor s brzinom osvježavanja od 60 Hz
Dobavljačeva oznaka: 27US550-W
Zaslon: 27"
IPS
16:9
Rezolucija: 3840 x 2160 @ 60Hz
Kontrast: typ.: 1000:1, min.: 700:1
Svjetlina: typ.: 300 cd/m2, min.: 240 cd/m2
Vrijeme odaziva: 5ms (GtG at Faster)
Kut gledanja: 178o(R/L), 178o(U/D)
Konektori: 2 x HDMI
1 x DisplayPort
Audio izlazi: Izlaz za slušalice
Boja: Bijela
Ergonomija: Regulacija nagiba, visine, zakretanje i pivot
Potrošnja: 25W
Napajanje: Vanjski izvor napajanja (adapter)
100~240V (50/60Hz)
Dimenzije i masa: 613.5 x 539.2 x 253.2 mm
6,8kg
Pakiranje: 690 x 447 x 167 mm