Lenovo Yoga 9 2-in-1 U7/32GB/1TB/14/W11P/plava, 83LC002DSC Dostupnost Akcija
Šifra artikla: 21014851
Jamstvo (mjeseci): 36
Kartice - jednokratna naplata (s uračunatim popustom od 8%):
Pouzeće (s uračunatim popustom od 8%):
Gotovina, virman (s uračunatim popustom od 8%):
Izražena cijena proizvoda uključuje PDV.
Opis:
Lenovo Yoga 9 2-in-1 U7/32GB/1TB/14/W11P/plava, 83LC002DSC
Karakteristike:
Lenovo Yoga 9 2-in-1 U7/32GB/1TB/14/Windows 11 Pro/plava, 83LC002DSC
Tehničke karakteristike
Model: Yoga 9 2-in-1 14ILL10
Part number: 83LC002DSC
Namjena: Prijenosno računalo
Chipset: Intel SoC Platform
Procesor: Intel® Core™ Ultra 7 258V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.8GHz, 12MB
Memorija: 32GB Soldered LPDDR5x-8533, MoP Memory
Grafika: Integrated Intel® Arc™ Graphics 140V
Zaslon: 14" 2.8K WQXGA+ (2880x1800) OLED 1100nits (peak) / 500nits (typical) Glossy / Anti-fingerprint, 100% DCI-P3, 120Hz, Eyesafe®, Dolby Vision®, DisplayHDR™ True Black 1000, Glass, Touch
Disk: 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Optički pogon: Nema
Zvuk: 4 stereo speakers, 2W x2 (woofers), 2W x2 (tweeters), optimized with Dolby Atmos®, Smart Amplifier (AMP)
Mikrofon: 4x, Array
Kamera: FHD 1080p + IR with Privacy Shutter
I/O priključci: 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On
1x USB-C® (USB 20Gbps / USB4® Gen 2x2), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4
2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
Komunikacija: Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4
Čitač otiska prsta: Touch style
Baterija: Integrirana 75Wh baterija
65W USB-C® (3-pin)
Operativni sustav: Windows 11 Pro
Boja: Plava
Dimenzije i masa: 316 x 220 x 15.9 mm