Samsung 27" LS27F320GAUXEN, FHD, IPS, 120Hz, HDMI, LS27F320GAUXEN Dostupnost Akcija
Šifra artikla: 21015430
Jamstvo (mjeseci): 24
Kartice - jednokratna naplata (s uračunatim popustom od 8%):
Pouzeće (s uračunatim popustom od 8%):
Gotovina, virman (s uračunatim popustom od 8%):
Izražena cijena proizvoda uključuje PDV.
Opis:
Samsung 27" LS27F320GAUXEN, FHD, IPS, 120Hz, HDMI, LS27F320GAUXEN
Karakteristike:
Tehničke karakteristike
Model: LS27F320GAUXEN
Kratki opis: 27" FHD Monitor S3 S32GF
Dobavljačeva oznaka: LS27F320GAUXEN
Zaslon: 27
IPS
16:9
Rezolucija: FHD (1,920 x 1,080) @120Hz
Kontrast: 1000:1(tipično)
Svjetlina: 1000:1(tipično)
Vrijeme odaziva: 5 (GTG)
Kut gledanja: 178/178
Video ulaz: HDMI 2x
Boja: Crna
Ergonomija: Nagib -2.0°(±2.0°)~21.0°(±2.0°)
Potrošnja: 13,4W
Napajanje: AC 100~240V
Vanjski adapter
Dimenzije i masa: 612.7 x 470.0 x 200.4 mm 3.0 kg
Pakiranje: 710.0 x 100.0 x 403.0 mm 4.3 kg