Philips 50PUS7810, 127cm, 4K, 3xHDMI, 2xUSB, Titan, 50PUS7810/12 Dostupnost Akcija
Šifra artikla: 21015532
Jamstvo (mjeseci): 24
Kartice - jednokratna naplata (s uračunatim popustom od 8%):
Pouzeće (s uračunatim popustom od 8%):
Gotovina, virman (s uračunatim popustom od 8%):
Izražena cijena proizvoda uključuje PDV.
Opis:
Philips 50PUS7810, 127cm, 4K, 3xHDMI, 2xUSB, Titan, 50PUS7810/12
Karakteristike:
Tehničke karakteristike
Model: 50PUS7810/12
Kratki opis: QLED 4K TV
Vrsta ekrana: 4K Ultra HD QLED
Dijagonala: TV od 126 cm (50")
Rezolucije: 3840 x 2160p
Video ulaz: HDMI x3
Priključci: USB x2
Mogućnost povezivanja: Wi-Fi 802.11ac, 2 x 2 integrirani
Zvuk: 2 zvučnika punog opsega od 10 W
Boja: Mat crni okvir
Ugrađeni tuner: DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Softver: TITAN OS
Mogućnost montaže: 200 x 100 mm
Napajanje: AC 100 – 240 V 50 / 60 Hz
Potrošnja energije: Potrošnja energije u stanju pripravnosti manje od 0,5 W
Dodatna oprema: 2 x AAA baterije
Brošura s pravnim i sigurnosnim informacijama
Daljinski upravljač
Stalak za stol
Kabel za napajanje
Kratke upute za korisnike
Dimenzije i masa: 1111 x 670 x 262 mm 8,23 kg