Philips 65OLED820, 164cm, 4K, 4xHDMI, 2xUSB, Ambl, 65OLED820 Dostupnost Akcija
Šifra artikla: 21015543
Jamstvo (mjeseci): 24
Kartice - jednokratna naplata (s uračunatim popustom od 8%):
Pouzeće (s uračunatim popustom od 8%):
Gotovina, virman (s uračunatim popustom od 8%):
Izražena cijena proizvoda uključuje PDV.
Opis:
Philips 65OLED820, 164cm, 4K, 4xHDMI, 2xUSB, Ambl, 65OLED820
Karakteristike:
Tehničke karakteristike
Model: 65OLED820/12
Kratki opis: OLED 4K Ambilight TV
Vrsta ekrana: 4K Ultra HD OLED
Dijagonala: 65 inča/ 164 cm
Rezolucije: 3840 x 2160 @ 144 Hz
Video ulaz: HDMI 2.1 x2
HDMI 2.0 x2
Priključci: USB x2
Zvuk: 4.1-kanalni - 70 W (RMS)
Boja: Metalni okvir
Ugrađeni tuner: DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Softver: Google TV™
MATTER
Podržava Apple Home
Mogućnosti: Program za obradu slike - P5 AI Perfect Picture Engine
Mogućnost montaže: VESA 300 x 300 mm
Napajanje: AC 100 – 240 V 50 / 60 Hz
Dodatna oprema: 1 USB-C kabel za punjenje daljinskog upravljača
Kabel za napajanje
Daljinski upravljač s bežičnim punjenjem
Kratke upute za korisnike
Letak sa sigurnosnim i pravnim informacijama
Stalak za stol
Dimenzije i masa: 1444 x 896 x 280 mm 27,62 kg