Lenovo T16 Gen 4 U7-255U/64GB/1TB/16WUXGA/W11P, 21QE0087SC Dostupnost Akcija
Šifra artikla: 21015563
Jamstvo (mjeseci): 36
Kartice - jednokratna naplata (s uračunatim popustom od 8%):
Pouzeće (s uračunatim popustom od 8%):
Gotovina, virman (s uračunatim popustom od 8%):
Izražena cijena proizvoda uključuje PDV.
Opis:
Lenovo T16 Gen 4 U7-255U/64GB/1TB/16WUXGA/W11P, 21QE0087SC
Karakteristike:
Lenovo T16 Gen 4 U7-255U/64GB/1TB/16WUXGA/Windows 11 Pro, 21QE0087SC
Tehničke karakteristike
Model: ThinkPad T16 Gen 4 (Intel)
Part number: 21QE0087SC
Namjena: Prijenosno računalo
Chipset: Intel SoC
Procesor: Intel® Core Ultra 7 255U, 12C (2P + 8E + 2LPE) / 14T, Max Turbo up to 5.2GHz, 12MB
Memorija: 2x 32GB SODIMM DDR5-5600
Grafika: Intel Iris Xe Graphics
Zaslon: 16" WUXGA (1920x1200) IPS 500nits Anti-glare, 100% sRGB, Low Power
Disk: 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Optički pogon: Nema
Zvuk: Zvučnici 2 x 2W
Dolby Audio
Mikrofon: 2x, 360°
Kamera: 5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter
I/O priključci: 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On
2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1
1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
1x Ethernet (RJ-45)
dodatni portovi u ovoj konfiguraciji
1x Smart Card Reader
1x Nano-SIM Card Slot
Komunikacija: 100/1000M (RJ-45)
Intel® Wi-Fi® 6E AX211, 802.11ax 2x2 + BT5.3
Čitač otiska prsta: Touch Style, Match-on-Chip
Baterija: Integrirana 86Wh baterija
100W USB-C adapter