ASUS FA607 R7-7445HS/16GB/512GB/RTX4050/16"/noOS, 90NR0MU3-M007Z0 Dostupnost Akcija
Šifra artikla: 21015571
Jamstvo (mjeseci): 24
Kartice - jednokratna naplata (s uračunatim popustom od 8%):
Pouzeće (s uračunatim popustom od 8%):
Gotovina, virman (s uračunatim popustom od 8%):
Izražena cijena proizvoda uključuje PDV.
Opis:
ASUS FA607 R7-7445HS/16GB/512GB/RTX4050/16"/noOS, 90NR0MU3-M007Z0
Karakteristike:
Tehničke karakteristike
Model: TUF Gaming A16 FA607NUG-RL117
Part number: 90NR0MU3-M007Z0
Namjena: Prijenosno računalo
Procesor: AMD Ryzen™ 7 7445HS Up to 4.7GHz (6-cores, 12 Threads)
Memorija: 1 x 16GB DDR5-4800 SO-DIMM
Broj utora: 2 x SO-DIMM
Max. memorije do 64GB
Grafika: iGPU: AMD Radeon Graphics
MUX Switch + NVIDIA Advanced Optimus
NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU (194 AI TOPs) 6GB GDDR6
2420MHz @ 140W (2370MHz Boost Clock +50MHz OC, 115W + 25W Dynamic Boost)
Zaslon: 16" FHD+ 16:10 (1920 x 1200, WUXGA) Value IPS-level nereflektirajući ekran, 144Hz, 300nits, 1000:1, G-Sync
Disk: 512GB PCIe 3.0 NVMe M.2 SSD
Podržani diskovi: M.2 2TB G4X4 PCIe SSD
M.2 1TB G4X4 PCIe SSD
M.2 512GB G4X4 PCIe SSD
Optički pogon: Nema
Zvuk: Ugrađeni stereo zvučnici
Dolby Atmos
Mikrofon: Ugrađen
Kamera: 720p HD web kamera
Tipkovnica: Tipkovnica Chiclet s RGB osvjetljenjem (1 zona)
TouchPad
I/O priključci: 1x RJ45 LAN
1x Type-C USB 4 s podrškom za DisplayPort / Power delivery (prijenos podataka do 40Gbps)
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (prijenos podataka do 5Gbps)
1x 3.5mm audio kombinirani priključak
HDMI: 1x HDMI 2.1 FRL
Komunikacija: LAN 10/100/1000 Mbps
WiFi 6 (802.11ax) (Dual band) 2x2 + Bluetooth 5.3
Utori za proširenje: 2x DDR5 SO-DIMM
2x M.2 PCIe
Čitač otiska prsta: Nema
Baterija: 56WHrs, 4S1P, 4-ćelijska Li-ion baterija
6.0, 240W AC Adapter
Output: 20V DC, 12A, 240W