Samsung 27" LS27FG702EUXEN UHD/FHD IPS, 360/180Hz, LS27FG702EUXEN Dostupnost Akcija
Šifra artikla: 21015804
Jamstvo (mjeseci): 24
Kartice - jednokratna naplata (s uračunatim popustom od 8%):
Pouzeće (s uračunatim popustom od 8%):
Gotovina, virman (s uračunatim popustom od 8%):
Izražena cijena proizvoda uključuje PDV.
Opis:
Samsung 27" LS27FG702EUXEN UHD/FHD IPS, 360/180Hz, LS27FG702EUXEN
Karakteristike:
Tehničke karakteristike
Model: LS27FG702EUXEN
Kratki opis: 27" UHD Odyssey Gaming Monitor G7 G70F
Dobavljačeva oznaka: LS27FG702EUXEN
Zaslon: 27
IPS
16:9
Rezolucija: 4K (3,840 x 2,160)
Vertikalna frekvencija: Maks. 4K pri 180Hz / FHD pri 360Hz
Kontrast: 1000 : 1 (uob.)
Svjetlina: 350 cd/?
Vrijeme odaziva: 1ms (GTG)
Kut gledanja: 178/178
Video ulaz: HDMI 2.1 x2
DP 1.4 x1
Audio izlazi: za slušalice
USB: 3.2 Gen1 x3
Zvučnici: Ne
Standardi: G-Sync kompatibilno
Boja: Crna
Ergonomija: HAS(Stalak podesive visine) 120.0 mm (±5.0 mm)
Nagib -2°(±2°) ~ 25°(±2°)
Okretanje -30°(±3°) ~ 30°(±3°)
Zakretanje -92°(±2°) ~ 92°(±2°)
Ugradnja na zid 100 x 100
Potrošnja: 25.0 W
Napajanje: AC 100 - 240 V Vanjski adapter
Dimenzije i masa: 613 x 553.2 x 263.5 mm 7.1 kg
Pakiranje: 695 x 159 x 478 mm 8.9 kg