Lenovo P1 Gen 7 U9/64GB/1TB/RTX2000/16WQXGA/W11P, 21KV0024SC Dostupnost Akcija
Šifra artikla: 21015846
Jamstvo (mjeseci): 36
Kartice - jednokratna naplata (s uračunatim popustom od 8%):
Pouzeće (s uračunatim popustom od 8%):
Gotovina, virman (s uračunatim popustom od 8%):
Izražena cijena proizvoda uključuje PDV.
Opis:
Lenovo P1 Gen 7 U9/64GB/1TB/RTX2000/16WQXGA/W11P, 21KV0024SC
Karakteristike:
Lenovo P1 Gen 7 U9/64GB/1TB/RTX2000/16WQXGA/Windows 11 Pro, 21KV0024SC
Tehničke karakteristike
Model: ThinkPad P1 Gen 7
Part number: 21KV0024SC
Namjena: Prijenosno računalo
Chipset: Intel SoC Platform
Procesor: Intel® Core Ultra 9 185H, 16C (6P + 8E + 2LPE) / 22T, Max Turbo up to 5.1GHz, 24MB
Memorija: 64GB LPCAMM2 LPDDR5x-7500
Grafika: NVIDIA® RTX 2000 Ada Generation 8GB GDDR6
Zaslon: 16" WQXGA (2560x1600) IPS 500nits Anti-glare, 100% sRGB, 165Hz, TÜV Low Blue Light
Disk: 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 Performance NVMe® Opal 2.0
Optički pogon: Nema
Zvuk: Zvučnici 2 x 2W
Dolby Audio
Mikrofon: 2x, Array
Kamera: 5.0MP + IR with Privacy Shutter and Human Presence Detection
I/O priključci: 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On
1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 3.0 (135W input) and DisplayPort™ 1.4
2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 (135W input) and DisplayPort™ 2.1
1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz or 4K/240Hz
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
1x SD Express 7.0 card reader
1x Security keyhole
Komunikacija: Intel® Wi-Fi® 7 BE200, 802.11be 2x2 + BT5.4
Čitač otiska prsta: Touch Style, Match-on-Chip
Baterija: Integrirana 90Wh baterija
170W Slim Tip (3-pin)
Operativni sustav: Windows 11 Pro 64
Boja: Crna
Dimenzije i masa: 354.4 x 241.2 x 17.05 mm