ASUS XG32UCWMG 32", 4K, 2xHDMI, DP, USB-C, 240Hz, 90LM09T0- B01370 Dostupnost Akcija
Šifra artikla: 21015887
Jamstvo (mjeseci): 36
Kartice - jednokratna naplata (s uračunatim popustom od 8%):
Pouzeće (s uračunatim popustom od 8%):
Gotovina, virman (s uračunatim popustom od 8%):
Izražena cijena proizvoda uključuje PDV.
Opis:
ASUS XG32UCWMG 32", 4K, 2xHDMI, DP, USB-C, 240Hz, 90LM09T0- B01370
Karakteristike:
Tehničke karakteristike
Model: ROG Strix OLED XG32UCWMG
Zaslon: 31,5" (696.6 x 391.8 mm), sjajni ekran, WOLED, 16:9, HDR10, 240Hz
Flicker free
ASUS OLED Care
Razmak točaka: 0.182mm
Rezolucija: 3840x2160
Horizontalna frekvencija: DSF: 4K način rada:
HDMI: 27~255kHz
DP/Type-C: 510~510kHz
FHD način rada:
HDMI: 27~255kHz
DP/Type-C: 510~510kHz
Vertikalna frekvencija: DSF:
4K način rada:
HDMI: 48~240Hz
DP/Type-C: 48~240Hz
FHD način rada:
HDMI: 48~480Hz
DP/Type-C: 48~480Hz
Kontrast: 1,500,000:1
Svjetlina: 1,300 cd/?
Vrijeme odaziva: 0.03ms(GTG)
Kut gledanja: 178°/ 178°
Konektori: 1x DisplayPort 1.4 DSC
2x HDMI (v2.1) (FRL)
1x USB-C (DP Alt način rada)
Priključak za slušalice
3x USB 3.2 Gen 1 Type-A
USB-C napajanje: 15 W
Ergonomija: 1/4" nastavak za stativ
Nagib: (+20° ~ -5°)
Zakretanje: (+15° ~ -15°)
Podešavanje visine: 0~80 mm
VESA montaža na zid: 100x100 mm
Svjetlosni efekt (Aura): Aura Sync
Senzor blizine: Neo senzor blizine
Kensington brava
Potrošnja: Potrošnja energije: 44 W
Način rada za uštedu energije: manja od 0,5 W
Način rada isključeno: manja od 0,3 W