Lenovo E16 Gen3 R7-250/32GB/1TB/16WUXGA/DOS, 21ST0052SC Dostupnost Akcija
Šifra artikla: 21015905
Jamstvo (mjeseci): 36
Kartice - jednokratna naplata (s uračunatim popustom od 8%):
Pouzeće (s uračunatim popustom od 8%):
Gotovina, virman (s uračunatim popustom od 8%):
Izražena cijena proizvoda uključuje PDV.
Opis:
Lenovo E16 Gen3 R7-250/32GB/1TB/16WUXGA/DOS, 21ST0052SC
Karakteristike:
Tehničke karakteristike
Model: ThinkPad E16 Gen 3 (AMD)
Part number: 21ST0052SC
Namjena: Prijenosno računalo
Chipset: AMD SoC
Procesor: AMD Ryzen™ 7 250 (8C / 16T, 3.3 / 5.1GHz, 8MB L2 / 16MB L3)
Memorija: 2x 16GB SODIMM DDR5-5600
Grafika: Integrated AMD Radeon™ 780M Graphics
Zaslon: 16" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC
Disk: 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Optički pogon: Nema
Zvuk: Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos®, audio by HARMAN
Mikrofon: 2x, Array
Kamera: FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter
I/O priključci: 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On
1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with USB PD 3.1 and DisplayPort™ 1.4
1x USB-C® (USB4® 40Gbps), with USB PD 3.1 and DisplayPort™ 1.4a
1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
1x Ethernet (RJ-45)
Komunikacija: 100/1000M (RJ-45)
Wi-Fi® 6E, 802.11ax 2x2 + BT5.3
Čitač otiska prsta: Da
Baterija: Integrirana 64Wh baterija
65W USB-C adapter