Samsung 32" LS32FG510EUXEN QHD VA,180Hz, HAS, LS32FG510EUXEN Dostupnost Akcija
Šifra artikla: 21016058
Jamstvo (mjeseci): 24
Kartice - jednokratna naplata (s uračunatim popustom od 8%):
Pouzeće (s uračunatim popustom od 8%):
Gotovina, virman (s uračunatim popustom od 8%):
Izražena cijena proizvoda uključuje PDV.
Opis:
Samsung 32" LS32FG510EUXEN QHD VA,180Hz, HAS, LS32FG510EUXEN
Karakteristike:
Tehničke karakteristike
Model: LS32FG510EUXEN
Kratki opis: 32" QHD Odyssey Gaming Monitor G5 G51F
Dobavljačeva oznaka: LS32FG510EUXEN
Zaslon: 32
VA
16:9
Rezolucija: QHD (2,560 x 1,440) @180 Hz
Kontrast: 3000 : 1 (uob.)
Svjetlina: 300 cd/?
Vrijeme odaziva: 1ms (MPRT)
Kut gledanja: 178/178
Video ulaz: HDMI x1
Display Port x1
Audio izlazi: Slušalice
Zvučnici: Ne
Boja: Crna
Ergonomija: HAS(Stalak podesive visine) 120.0 mm (±5.0 mm)
Nagib -5°(±2°) ~ 20°(±2°)
Okretanje -15°(±2°) ~ 15°(±2°)
Zakretanje -2°(±2°) ~ 92°(±2°)
Ugradnja na zid 100.0 x 100.0
Potrošnja: 26.0 W - 38 kWh/godišnje
Napajanje: AC 100 - 240 V (50/60 Hz) - Vanjski adapter
Dimenzije i masa: 719.2 x 597.4 x 248.8 mm 5.8 kg
Pakiranje: 895.0 x 155.0 x 520.0 mm 10.4 kg