Acer Swift Lite 16 R7-260/16GB/1TB/16"/W11, NX.D88EX.001 Dostupnost Akcija
Šifra artikla: 21016113
Jamstvo (mjeseci): 24
Kartice - jednokratna naplata (s uračunatim popustom od 8%):
Pouzeće (s uračunatim popustom od 8%):
Gotovina, virman (s uračunatim popustom od 8%):
Izražena cijena proizvoda uključuje PDV.
Opis:
Acer Swift Lite 16 R7-260/16GB/1TB/16"/W11, NX.D88EX.001
Karakteristike:
Tehničke karakteristike
Model: Swift Lite 16 SFL16-41M
Part number: NX.D88EX.001
Procesor: AMD Ryzen 7 260
3,8 GHz
Oktojezgreni (8 jezgri)
16 TOPS
Memorija: 1 x 16 GB DDR5
Grafika: AMD Radeon™ 780M
Zaslon: LCD Full HD 40.6cm (16")
ComfyView WUXGA
1920x1200
Disk: 1TB PCIe Gen4 SSD
Zvuk: 2 x stereo
Mikrofon: da
I/O priključci: 3x USB 3.2 (1x Type-A Gen 1, 2x Type-C Gen 1)
1x HDMI® 1.4
HDMI: da
Komunikacija: Wi-Fi 6 (802.11a/b/g/n/acR2+ax)
Bluetooth 5.1
Baterija: 2 ćelije Li-Ion
55 Wh
Operativni sustav: Windows 11 Home (64 Bit)
Dimenzije i masa: 357 x 245.5 x 15.8 mm