Lenovo P16v Gen3 U7-255H/32GB/1TB/RTX500/16/W11P, 21RS0002SC Dostupnost Akcija
Šifra artikla: 21016137
Jamstvo (mjeseci): 36
Kartice - jednokratna naplata (s uračunatim popustom od 8%):
Pouzeće (s uračunatim popustom od 8%):
Gotovina, virman (s uračunatim popustom od 8%):
Izražena cijena proizvoda uključuje PDV.
Opis:
Lenovo P16v Gen3 U7-255H/32GB/1TB/RTX500/16/W11P, 21RS0002SC
Karakteristike:
Lenovo P16v Gen3 U7-255H/32GB/1TB/RTX500/16/Windows 11 Pro, 21RS0002SC
Tehničke karakteristike
Model: ThinkPad P16v Gen 3 (Intel)
Part number: 21RS0002SC
Namjena: Prijenosno računalo
Chipset: Intel® SoC Platform
Procesor: Intel® Core™ Ultra 7 255H, 16C (6P + 8E + 2LPE) / 16T, Max Turbo up to 5.1GHz, 24MB Intel Smart Cache
Memorija: 2x 16GB SODIMM DDR5-5600 Non-ECC
Grafika: NVIDIA® RTX PRO 500 Blackwell Generation 6GB GDDR7 Laptop GPU
Zaslon: 16" WUXGA (1920x1200) IPS 500nits Anti-glare, 100% sRGB, Low Power, Eyesafe®, UL Low Blue Light
Disk: 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 5.0x4 Performance NVMe® Opal 2.0
Optički pogon: Nema
Zvuk: Zvučnici 2 x 2W
Dolby Audio
Mikrofon: 2x, 360°
Kamera: 5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter
I/O priključci: 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On
2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4
1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
1x Ethernet (GbE RJ-45)
1x Security keyhole
1x Smart Card Reader
Komunikacija: MediaTek Wi-Fi® 7 MT7925, 802.11be 2x2 + BT5.4
Čitač otiska prsta: Touch Style, Match-on-Chip
Baterija: Integrirana 86Wh baterija
100W USB-C adapter