Lenovo P16 Gen 3 U9/64GB/2TB/RTXPRO5000/16/W11P, 21RQ000RSC Dostupnost Akcija
Šifra artikla: 21016253
Jamstvo (mjeseci): 36
Kartice - jednokratna naplata (s uračunatim popustom od 8%):
Pouzeće (s uračunatim popustom od 8%):
Gotovina, virman (s uračunatim popustom od 8%):
Izražena cijena proizvoda uključuje PDV.
Opis:
Lenovo P16 Gen 3 U9/64GB/2TB/RTXPRO5000/16/W11P, 21RQ000RSC
Karakteristike:
Lenovo P16 Gen 3 U9/64GB/2TB/RTXPRO5000/16/Windows 11 Pro, 21RQ000RSC
Tehničke karakteristike
Model: ThinkPad P16 Gen 3
Part number: 21RQ000RSC
Namjena: Prijenosno računalo
Chipset: Intel SoC Platform
Procesor: Intel Core™ Ultra 9 275HX, 24C (8P + 16E) / 24T, Max Turbo up to 5.4GHz, 36MB Intel® Smart Cache
Memorija: 2x 32GB SODIMM DDR5-5600 Non-ECC
Grafika: NVIDIA® RTX PRO 5000 Blackwell Generation 24GB GDDR7 Laptop GPU
Zaslon: 16" 3.2K (3200x2000) Tandem OLED 600nits Anti-glare / Anti-reflection / Anti-smudge, 100% DCI-P3, 40-120Hz, DisplayHDR™ 600, Dolby Vision®, Eyesafe®, TÜV Low Blue Light, Touch
Disk: 2TB SSD M.2 2280 PCIe® 5.0x4 Performance NVMe® Opal 2.0
Optički pogon: Nema
Zvuk: Zvučnici 2 x 2W
Dolby Atmos
Mikrofon: 2x, Array
Kamera: 5.0MP + IR with Privacy Shutter and Computer Vision Human Presence Detection on ISP
I/O priključci: 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On
1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2)
2x Thunderbolt™ 5, with DisplayPort™ 2.1 and USB PD 3.1, 180W input / 15W output
1x Thunderbolt™ 4, with DisplayPort™ 2.1 and USB PD 3.1, 180W input / 15W output
1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
1x Ethernet (2.5GbE RJ-45)
1x SD Express 8.0 card reader
Komunikacija: Intel® Wi-Fi® 7 BE200, 802.11be 2x2 + BT5.4
Ethernet 1x 2.5GbE RJ-45
Čitač otiska prsta: Touch Style, Match-on-Chip
Baterija: Integrirana 99,9Wh baterija
180W USB-C® GaN (3-pin)