Lenovo IdeaPad 5 R7-8845HS/32GB/1TB/14/DOS, 83HV0044SC Dostupnost Akcija
Šifra artikla: 21016268
Jamstvo (mjeseci): 36
Kartice - jednokratna naplata (s uračunatim popustom od 8%):
Pouzeće (s uračunatim popustom od 8%):
Gotovina, virman (s uračunatim popustom od 8%):
Izražena cijena proizvoda uključuje PDV.
Opis:
Lenovo IdeaPad 5 R7-8845HS/32GB/1TB/14/DOS, 83HV0044SC
Karakteristike:
Tehničke karakteristike
Model: IdeaPad Slim 5 14AHP10
Part number: 83HV0044SC
Namjena: Prijenosno računalo
Chipset: AMD SoC Platform
Procesor: AMD Ryzen™ 7 8845HS (8C / 16T, 3.8 / 5.1GHz, 8MB L2 / 16MB L3)
Memorija: 2x 16GB SO-DIMM DDR5-5600
Grafika: Integrated AMD Radeon™ 780M Graphics
Zaslon: 14" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC
Disk: 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Optički pogon: Nema
Zvuk: Stereo speakers, 2W x2, optimized with Dolby Audio™
Mikrofon: 2x, Array
Kamera: FHD 1080p + IR with Privacy Shutter, ToF Sensor
I/O priključci: 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On
2x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4
1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
1x microSD card reader
HDMI: HDMI™ 2.1
Komunikacija: Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4
Čitač otiska prsta: Nema
Baterija: Integrirana 60Wh baterija
Operativni sustav: Nema
Boja: Siva
Dimenzije i masa: 313.4 x 222 x 16.9 mm