Lenovo Yoga Slim 7 R5-430/16GB/1TB/14/W11H, 83QS001WSC Dostupnost Akcija
Šifra artikla: 21016271
Jamstvo (mjeseci): 36
Kartice - jednokratna naplata (s uračunatim popustom od 8%):
Pouzeće (s uračunatim popustom od 8%):
Gotovina, virman (s uračunatim popustom od 8%):
Izražena cijena proizvoda uključuje PDV.
Opis:
Lenovo Yoga Slim 7 R5-430/16GB/1TB/14/W11H, 83QS001WSC
Karakteristike:
Lenovo Yoga Slim 7 R5-430/16GB/1TB/14/Windows 11 Home, 83QS001WSC
Tehničke karakteristike
Model: Yoga Slim 7 14AGP11
Part number: 83QS001WSC
Namjena: Prijenosno računalo
Chipset: AMD SoC Platform
Procesor: AMD Ryzen™ AI 5 430 (4C / 8T, 2.0 / 4.5GHz, 4MB L2 / 8MB L3)
Memorija: 16GB Soldered LPDDR5x-8000
Grafika: Integrated AMD Radeon™ 840M Graphics
Zaslon: 14" WUXGA (1920x1200) OLED 600nits (peak) / 400nits (typical) Glossy, 100% DCI-P3, 60Hz, Eyesafe®, Dolby Vision®, Flicker Free, DisplayHDR™ True Black 500, X-Rite®
Disk: 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Optički pogon: Nema
Zvuk: 4 stereo speakers, 2W x2 (woofers), 2W x2 (tweeters), optimized with Dolby Atmos®, Amplifier (AMP)
Mikrofon: 4x, Array
Kamera: 5.0MP + IR with E-shutter
Komunikacija: Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4
Čitač otiska prsta: Nema
Baterija: Integrirana 70Wh baterija
Operativni sustav: Windows 11 Home
Boja: Plavo zelena
Dimenzije i masa: 312 x 221 x 13.9 mm