ASUS FA608 R7-260/16GB/512GB/RTX5060/16"/noOS, 90NR0KV1-M00CJ0 Dostupnost Akcija
Šifra artikla: 21016319
Jamstvo (mjeseci): 24
Kartice - jednokratna naplata (s uračunatim popustom od 8%):
Pouzeće (s uračunatim popustom od 8%):
Gotovina, virman (s uračunatim popustom od 8%):
Izražena cijena proizvoda uključuje PDV.
Opis:
ASUS FA608 R7-260/16GB/512GB/RTX5060/16"/noOS, 90NR0KV1-M00CJ0
Karakteristike:
Tehničke karakteristike
Model: TUF Gaming A16 FA608UMI-TU166
Part number: 90NR0KV1-M00CJ0
Namjena: Prijenosno računalo
Procesor: AMD Ryzen 7 260 Processor 3.8GHz (24MB Cache, up to 5.1 GHz, 8 cores, 16 Threads); AMD XDNA NPU up to 16TOPS
Memorija: 1 x 16GB DDR5 5600MHz SO-DIMM
Broj utora: 2
Max. memorije do 64GB
Grafika: iGPU: AMD Radeon 780M Graphics
MUX Switch + NVIDIA Advanced Optimus
NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU 8GB GDDR7
1737 MHz @ 55W (1687 MHz Boost Clock +50MHz OC, do 115W Dynamic Boost)
Zaslon: 16" FHD+ 16:10 (1920 x 1200, WUXGA) IPS-level nereflektirajući ekran, 300nits, 144Hz, 3ms, 1000:1, G-Sync
Disk: 512GB PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD
Podržani diskovi: M.2 PCIe 512GB
M.2 PCIe 1TB
M.2 PCIe 2TB
Optički pogon: Nema
Zvuk: Stereo zvučnici
Dolby Atmos
Mikrofon: Ugrađen
Kamera: 1080p FHD IR web kamera s podrškom za Windows Hello
Tipkovnica: Tipkovnica Chiclet s RGB pozadinskim osvjetljenjem (1 zona)
TouchPad
I/O priključci: 1x RJ45 LAN
1x USB 2.0 Type-A (prijenos podataka do 480Mbps)
2x USB 3.2 Gen 2 Type-A (prijenos podataka do 10Gbps)
HDMI: 1x HDMI 2.1 FRL
Komunikacija: LAN 10/100/1000 Mbps
WiFi 6E (802.11ax) (Triple band) 2x2 + Bluetooth 5.3
Baterija: 70WHrs, 4S1P, 4-ćelijska Li-ion baterija
Pravokutni priključak, 200W AC Adapter
Output: 20V DC, 10A, 200W