ASUS UX8407 H12Xe X9/32GB/2TB/14"3K/W11Pro, 90NB16V1-M009K0 Dostupnost Akcija
Šifra artikla: 21016322
Jamstvo (mjeseci): 24
Kartice - jednokratna naplata (s uračunatim popustom od 8%):
Pouzeće (s uračunatim popustom od 8%):
Gotovina, virman (s uračunatim popustom od 8%):
Izražena cijena proizvoda uključuje PDV.
Opis:
ASUS UX8407 H12Xe X9/32GB/2TB/14"3K/W11Pro, 90NB16V1-M009K0
Karakteristike:
ASUS UX8407 H12Xe X9/32GB/2TB/14"3K/Windows 11 Pro, 90NB16V1-M009K0
Tehničke karakteristike
Model: Zenbook Duo UX8407AA-SN094X
Part number: 90NB16V1-M009K0
Namjena: Prijenosno računalo
Procesor: Intel Core Ultra X9 Processor 388H 2.1 GHz (18MB Cache, up to 5.1 GHz, 16 cores, 16 Threads); Intel NPU up to 50TOPS
Memorija: 32GB LPDDR5X
Grafika: Intel Arc Graphics
Zaslon: 14" 3K (2880 x 1800) OLED 16:10, anti refleksijski ekran osjetljiv na dodir, 0.2ms odaziv, 144Hz, 1000nits HDR peak, 100% DCI-P3
VESA CERTIFIED Display HDR True Black 1000
PANTONE Validated
Disk: 2TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Optički pogon: Nema
Zvuk: Ugrađeni zvučnici
Mikrofon: Ugrađen mikrofon
Kamera: FHD IR web kamera s podrškom za Windows Hello
Tipkovnica: Tipkovnica Chiclet s pozadinskim osvjetljenjem
Precizni TouchPad
I/O priključci: 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A (prijenos podataka do 10Gbps)
2x Thunderbolt 4 s podrškom za Display / Power delivery (prijenos podataka do 40Gbps)
1x 3.5mm kombinirani audio priključak
HDMI: 1x HDMI 2.1 FRL
Komunikacija: WiFi 7 (802.11be) (Triple band) 2x2 + Bluetooth 5.4
Utori za proširenje: 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4
Baterija: 99WHrs, 4S1P, 4-ćelijska Li-ion baterija
TYPE-C, 100W AC Adapter
Output 20V DC, 5A, 100W
Input: 100~240V AC 50/60Hz univerzalno