LENOVO Legion Pro 5 16IAX10H U9 275HX, 83LU004RSC Dostupnost Akcija
Šifra artikla: 24014203
Jamstvo (mjeseci): 36
Kartice - jednokratna naplata (s uračunatim popustom od 8%):
Pouzeće (s uračunatim popustom od 8%):
Gotovina, virman (s uračunatim popustom od 8%):
Izražena cijena proizvoda uključuje PDV.
Opis:
LENOVO Legion Pro 5 16IAX10H Intel Core Ultra 9 275HX 16inch WQXGA OLED 32GB 2x1TB SSD GeForce RTX5070TI 12GB DOS Eclipse Black 3Y
Karakteristike:
Tehničke karakteristike
Bundled Services: 3 Years Lenovo Courier/Carry-in Support
Colour: Eclipse black
Dimensions (WxDxH): 36.438 cm x 26.806 cm x 1.705 cm
Display: 16" OLED 2560 x 1600 / WQXGA @ 240 Hz
Gaming: Yes
Graphics: NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti / Intel Graphics - up to 992 TOPS
Integrated Webcam: Yes
Keyboard: Slovenian
Keyboard Backlight: Yes (RGB)
Localisation: Region: Croatia, Slovenia
Memory: 32 GB DDR5 (2 x 16 GB)
Networking: 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2, Gigabit Ethernet
Neural Processor Unit (NPU): Intel AI Boost - up to 13 TOPS
Numeric Keypad: Yes
Operating System: No OS
Processor: Intel Core Ultra 9 (Series 2) - 275HX up to 5.4 GHz / 36 MB Cache
Product Description: Lenovo Legion Pro 5 16IAX10H - AI PC - 16" - Intel Core Ultra 9 - 275HX - 32 GB RAM - 1 TB SSD x 2 - Slovenian